02/22/2016 Apgalvotos investicijos – pelno ir plėtros receptas

Sparčiausiai augančios įmonės Lietuvoje jau įvertintos ir apdovanotos kasmetiniame renginyje „Gazelė 2015“. Viena iš jų – UAB „Ailena“, per metus apyvartą padidinusi daugiau nei 20 proc. Projektą „Gazelė” 12-tą kartą rengė UAB „Verslo žinios”.

„Metų gazelės” apdovanojimų įteikimo ceremonijos metu sertifikatas įteiktas UAB „Ailena” direktoriui Giedriui Dapšiui. Bendrovė pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos įmonių. Taip pat svarbu pabrėžti, kad pagyrimas gautas ir už tvarkingą periodinį mokesčių mokėjimą, paisymą juridinės veiklos reglamento, viešai deklaruojamą ir skaidrų verslą.

Šiemet į 2015-ųjų titulą pretendavo 4042 įmonės. Pagrindinius „Gazelė 2015″ titulus laimėjo 10 įmonių, t. y. po vieną iš kiekvienos apskrities. Renginys vyko sausio 30 d. Vilniuje, „Litexpo” parodų ir verslo centre.

„Gazelės“ projekte, svarbiausi kriterijai renkant sparčiausiai augančias įmones – patirtis ir apyvartos dydis, kuris turi būti ne mažesnis, kaip 290 tūkst. Eur. per metus. „Ailenos“ pastarųjų finansinių metų apyvarta, lyginant su 2011-aisiais metais, išaugo daugiau nei 20 proc. ir siekė beveik 700 tūkst. Eur. Pelningas darbas, skaidrumas, viešumas bei investicijos užtikrino ryškius įvaizdžio kūrimo pasiekimus, siekiant įgauti patikimos ir finansiškai stiprios įmonės vardą. Ypatingas veiklos atgyvėjimas jaučiamas dėl šoktelėjusios gamybos ir eksporto apimties 2015-ais metais.

2015 – ais metais „Ailena“ įvykdė dar anksčiau numatytus tikslus su kaupu, pateisinant užsimotą šuolį apyvartos kėlime. Liaupsindamas savo komandą, p. Dapšys neslepia džiaugsmo: „Išties jaučiamės verti Gazelės statuso. Esame įgavę didžiulį stimulą, kurį kursto vis dažnesni Klientų užsakymai bei nauji pelningi tarptautiniai ryšiai“.

Bendrovės gamyba ir toliau optimizuojama, o gamybos apimtis sparčiai didinama dėl išaugusios tarptautinės bei vietinės paklausos. Iki šiandien „Ailena“ daug dėmesio skiria tikslingam komandos formavimui, kad pasitelkiant bendrą darbo jėgą būtų pasiektos dar aktyvesnės tarptautinės rinkos.