Mūsų veikla

Apie bendrovę

UAB „Ailena“ – bendrovė siūlanti šiuolaikiškus pakavimo sprendimus gamybines paslaugas teikiančioms įmonėms. Bėgant laikui mums pavyksta įgyvendinti vis daugiau užsakymų ne tik parduodant, bet ir gaminant produktus.

Vykdoma sklandi veikla, auganti patirtis pakavimo medžiagų srityje ir užtikrinta materialinė įmonės gerovė leido įsigyti kokybišką įrangą, reikalingą vykdyti pakavimo medžiagų gamybinius procesus.

Mūsų pasirinkta žaliava perdirbimui ir gamybai – žemo tankio polietileno (LDPE) granulės. Perdirbant LDPE ir gaminant antrinę produkciją, tausojame gamtą, saugodami ją nuo didesnio aplinkos užterštumo plastiku. Šiuo metu iš perdirbto LDPE gaminame trijų tipų produkciją: polietileno plėvelę pakavimui, kapsules gėlėms, šiukšlių maišus. Iš kitų gamybos medžiagų – dviem ašimis orientuoto polipropileno (PP) ir iš popieriaus (KRAFT) gaminame reklaminę lipnią juostą su užsakovo logotipu. Lipni juosta su logotipu skirta apsaugoti siuntą nuo neteisėto pakuotės atidarymo, taip pat prekyboje tai yra svarbi įvaizdžio ir rinkodaros dalis. Klijų mišiniu dengtos juostos yra ganėtinai atsparios šalčiui, todėl galima pakuoti ir saugoti supakuotą tarą dulkėtoje ar drėgnoje aplinkoje,- klijuojamosios savybės dėl to neprarandamos.

Plėsdami įmonės veiklą, siekiame tapti aktyviais pakavimo medžiagų rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Dirbant pagal šią viziją, jau kurį laiką pakavimo medžiagų produkciją eksportuojame Europos kryptimis, pasiekdami vis tolimesnius ir išrankesnius klientus. Mūsų gamybos produktai bei asortimente esanti produkcija yra parduodama vykdant tiek didesnius, tiek mažesnius užsakymus.

Tobuliname komunikaciją tarptautinėje rinkoje, stengdamiesi pasinaudoti galimybėmis dalyvauti Europoje vykstančiose parodose, megzti ryšius ir vystyti juos, kuriant mūsų bendrovės pridėtinę išliekamąją vertę.

Esame lankstūs ir dirbame mūsų klientams patogiomis sąlygomis, todėl, palaikant nuolatinį ryšį, užtikrintume pakankamas pakavimo medžiagų atsargas klientų sandėliuose. Stiprinant lojalumą, nuolat pristatome pakavimo būdų bei medžiagų naujoves.

UAB „Ailena“ pateikia individualius pakavimo sprendimus, kurie atitinka kiekvieno konkretaus kliento lūkesčius. Jausdami klientų poreikį, mūsų paslaugos skirstomos į tris sektorius:

Didmeninė prekyba ir eksportas

Pakavimo medžiagos, jų gamyba

Mūsų prekiaujamos pakavimo medžiagos skirtos įvairiai sričiai. Mes gaminame:

  • Polietileno plėvelės pakavimui;
  • Šiukšlių maišai;
  • Kapsules gėlėms;
  • Lipni juosta su logotipu.
Pakavimo medžiagos, jų gamyba

Didmeninė prekyba ir eksportas

Visi produktai, esantys Mūsų produktų kataloge yra parduodami/ eksportuojami. Eksportą vykdome į Europos Sąjungos šalis. Mūsų parduodami produktai pagal mūsų užsakymą yra gaminami mūsų bendrovėje ir, pagal produkcijos įvairovę, gali būti gaminami ES ir kitose šalyse.

Aptarnavimas ir konsultavimas

Aptarnavimas ir konsultavimas

  • Pakavimo sprendimai pramonės įmonėms ir žemės ūkiui;
  • Išskirtinis dėmesys kiekvienam pirkėjui;
  • Savalaikis medžiagų tiekimas;
  • Ekonomiškai optimaliausio varianto parinkimas;
  • Nuolatinė produktų kokybės kontrolė;
  • Naujienų pristatymas.

Parodos

Dalyvavimas Litexpo vykusioje parodoje „Baldai 2012

Dalyvavimas Litexpo vykusioje parodoje „Baldai 2012“

Dalyvavimas Litexpo vykusioje parodoje „Baldai 2012“