Pakavimo medžiagų gamyba

Esame gamybinė įmonė. Pakavimo medžiagos, kuriomis prekiaujame yra skirtos įvairioms sritims.

Mes gaminame:
  • Polietileno plėveles pakavimui
  • Barjerinė reklaminė juosta
  • Reklaminė lipni juosta su logotipu
  • Kartono dėžių gamyba

Didmeninė prekyba ir eksportas

Visi produktai, esantys mūsų produktų kataloge yra parduodami/ eksportuojami. Eksportą vykdome į Europos Sąjungos šalis.

Mūsų parduodami produktai yra gaminami mūsų bendrovėje pagal produkcijos įvairovę, ES ir kitose šalyse.

Mažmeninė prekyba - e.parduotuvėje

Nuolat plečiame savo veiklą, todėl nuo 2019 m. papildėme įmonės pasiekiamumą ir fiziniams asmenims mažmeninėje prekyboje internete.

Norint apžiūrėti prekes, apsilankykite mūsų parduotuvėje, Klaipėdoje.

MB „Ailena“ – bendrovė siūlanti šiuolaikiškus pakavimo sprendimus gamybines paslaugas teikiančioms įmonėms. Bėgant laikui mums pavyksta įgyvendinti vis daugiau užsakymų ne tik parduodant, bet ir gaminant produktus.

Vykdoma sklandi veikla, auganti patirtis pakavimo medžiagų srityje ir užtikrinta materialinė įmonės gerovė leido įsigyti kokybišką įrangą, reikalingą vykdyti pakavimo medžiagų gamybinius procesus.

Mūsų pasirinkta žaliava perdirbimui ir gamybai – žemo tankio polietileno (LDPE) granulės. Perdirbant LDPE ir gaminant antrinę produkciją, tausojame gamtą, saugodami ją nuo didesnio aplinkos užterštumo plastiku. Šiuo metu iš perdirbto LDPE gaminame trijų tipų produkciją: polietileno plėvelę pakavimui, kapsules gėlėms, šiukšlių maišus. Iš kitų gamybos medžiagų – dviem ašimis orientuoto polipropileno (PP) ir iš popieriaus (KRAFT) gaminame reklaminę lipnią juostą su užsakovo logotipu. Lipni juosta su logotipu skirta apsaugoti siuntą nuo neteisėto pakuotės atidarymo, taip pat prekyboje tai yra svarbi įvaizdžio ir rinkodaros dalis. Klijų mišiniu dengtos juostos yra ganėtinai atsparios šalčiui, todėl galima pakuoti ir saugoti supakuotą tarą dulkėtoje ar drėgnoje aplinkoje,- klijuojamosios savybės dėl to neprarandamos.

Plėsdami įmonės veiklą, siekiame tapti aktyviais pakavimo medžiagų rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Dirbant pagal šią viziją, jau kurį laiką pakavimo medžiagų produkciją eksportuojame Europos kryptimis, pasiekdami vis tolimesnius ir išrankesnius klientus. Mūsų gamybos produktai bei asortimente esanti produkcija yra parduodama vykdant tiek didesnius, tiek mažesnius užsakymus.

Tobuliname komunikaciją tarptautinėje rinkoje, stengdamiesi pasinaudoti galimybėmis dalyvauti Europoje vykstančiose parodose, megzti ryšius ir vystyti juos, kuriant mūsų bendrovės pridėtinę išliekamąją vertę.

Esame lankstūs ir dirbame mūsų klientams patogiomis sąlygomis, todėl, palaikant nuolatinį ryšį, užtikrintume pakankamas pakavimo medžiagų atsargas klientų sandėliuose. Stiprinant lojalumą, nuolat pristatome pakavimo būdų bei medžiagų naujoves.

Apdovanojimai

„Gazelės“ ženklas laikomas sėkmingai ir skaidriai dirbančios bendrovės simboliu. Lietuvoje šiuos rinkimus nuo 2003 metų organizuoja leidinys „Verslo žinios“ kartu su konkurso partnere Valstybine mokesčių inspekcija. „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. „Verslo žinių“ projekte „Gazelė“ vertinami praėjusių ketverių metų duomenys. Svarbus kriterijus, vertinant įmones, yra skaidrumas ir viešumas: sutikimas viešinti finansinius rezultatus. UAB "Ailena" komanda didžiuojasi gavusi "Gazelė" apdovanojimus 2015 m. ir 2019 m.

  • 2015 m. Ailena pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių. 
  • 2019 m. Ailena pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.   

Partneriai