Modulinis pakavimo stalas. Kodėl verta įsigyti?
   2024-02-01 13:00:22     Siuntų pakavimas    Komentarai 0
Modulinis pakavimo stalas. Kodėl verta įsigyti?

Vykdote prekybine veikla ir pakuojate siuntas ar produkciją?
Ar kada susimastėte, kiek laiko galite sutaupyti turint įsirengus patogią ir praktišką pakavimo erdvę?


Mūsų įmonė siūlo RedSteel modulinius stalus, kurie turi daugybę papildomų kombinuojamų elementų, kurių pagalbą susikursite idealią pakavimo erdvę, būtent taip, kad patenkinti visus Jūsų poreikius.

Įsirengus patogią pakavimo erdvę Jūsų įmonėje, gaunama nauda:

Sumažinate pakavimo medžiagų sąnaudas.
Taupote laiką pakuodami produktus ar siuntas.
Didesnis darbo našumas.

Su kiekvienu klientu individualiai išsiaiškiname konkrečius poreikius, lūkesčius, aptariame galimybes ir visada padedame ir patariame kaip susikomplektuoti pakavimo stalą, idealiai darbo vietai!
Visa REDSTEEL mūsų siūloma produkcija yra pagaminta iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, aliuminio ir itin tvirto ir patvaraus, pramoninio plastiko.
Moduliškumas - viena iš svarbiausių mūsų siūlomo gaminio savybių. Pagrindinei konstrukcijai, rėmui, galite pasirinkti įvairius priedus, kurie atitiks visus jūsų poreikius, taip pat pagerins ir pagreitins pakavimo procesą. Pakavimo stalas, kuris prisitaikys prie jūsų įmonės poreikių, o ne Jūs taikysitės prie jo.

Modulinio stalo REDSTEEL galimi komponentai:

Lentynos
Lentynos su skyriais
Šoniniai laikikliai šiukšlių maišams
Klaviatūros laikikliai
Klaviatūros stalčiai
Monitoriaus laikikliai
LED apšvietimo juostos
Dokumentų laikikliai
Pakavimo medžiagų stovai
Pakavimo plėvelės laikikliai


Sukurkite geriausią darbo vietą savo darbuotojams, palengvinkite prieigą prie naudojamų įrankių ir medžiagų. Padidės ne tik darbo efektyvumas, bet ir padidės motyvacija dirbti. Rinkitės modulinį stalą, bei visus pageidaujamus stalo priedus, lentynas, laikiklius.

ROTACINIAI PAKAVIMO STALAI

Pakuočių pakavimas tampria plėvele užima nemažai laiko ir dažniausiai yra pakankamai nepatogus užsiėmimas atliekant tai rankiniu būdu. Kad palengvinti šį procesą, siūlome specialų, besisukantį rotacinį pakavimo stalą su mechanizmu, kurio dėka, kelis kartus paspartinsite pakavimą plėvelėmis ir žymiai sumažinsite darbo krūvį.

Rotacinis pakavimo stalas (Automatinis) - RedSteel

AUTOMATINIS DĖŽIŲ PAKAVIMO ĮRENGINYS – tereikia kartoninę dėžutę uždėti ant stalviršio ir prie jos pritvirtinti tamprios plėvelės pradžią. Visa kita vyksta savaime dėl besisukančios platformos, kurią varo elektros variklis. Paspaudus pedalą, stalviršis sukasi iš anksto nustatytą apsisūkimų skaičių, kruopščiai apvyniodamas kartoninę dėžę.


Jei Jus sudomino šis modulinis pakavimo stalas ar jo komponentai, galbūt turite viziją kaip turi atrodyti Jūsų pakavimo erdvė? Gal kilo kitų klausimų? Jei taip susisiekite ir mes Jums pasistengsime padėti!

Komentuoti