Tesa® pakavimo juosta pagaminta iš tvarių šaltinių
    Naudinga žinoti      Komentarai 0  peržiūros 33
Naujoji tesa® 4713 pakavimo juosta, pagaminta naudojant popierių iš tvarių šaltinių, yra patikima ir draugiška aplinkai, taigi, atitinka svarbiausius klientų keliamus reikalavimus šiuolaikinei pakavimo juostai.
Skaityti daugiau
Paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią pakuotę siuntoms?
    Siuntų pakavimas      Komentarai 0  peržiūros 911
Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad pakuodami savo siuntas, siuntėjai neatsižvelgia į siuntų bendrovės pateikiamus dydžių reikalavimus ir per didelės siuntos negali būti patalpinamos į paštomatus. Įvertinus siuntos dydį, svorį, trapumą, pats paprasčiausias ir patvariausias įpakavimo būdas yra kartoninė dėžutė. Jūsų patogumui, pateikiame sąrašą paštomatų bei jiems tinkamų pakuočių išmatavimus.
Skaityti daugiau
Gofruoto kartono lakštai. Kas tai?
    Naudinga žinoti      Komentarai 1  peržiūros 694
Gofruoto kartono plokštę sudaro du pagrindiniai komponentai: Išorinis lygaus popieriaus ir vidinis banguoto popieriaus sluoksnis, kurie paprastai gaminami iš sunkaus popieriaus t.y. kartono. Lygus kartono popierius taip pat naudojamas ir vidiniuose sluoksniuose kai gaminami kelių sluoksnių storesni ir tvirtesni gofruoto kartono lakštai, lygaus kartono pagalba, suklijuojami du ar daugiau gofruoto kartono sluoksniai.
Skaityti daugiau
Modulinis pakavimo stalas. Kodėl verta įsigyti?
    Siuntų pakavimas      Komentarai 0  peržiūros 651
Vykdote prekybine veikla ir pakuojate siuntas ar produkciją? Ar kada susimastėte, kiek laiko galite sutaupyti turint įsirengus patogią ir praktišką pakavimo erdvę?Mūsų įmonė siūlo RedSteel modulinius stalus, kurie turi daugybę papildomų kombinuojamų elementų, kurių pagalbą susikursite idealią pakavimo erdvę, būtent taip, kad patenkinti visus Jūsų poreikius.
Skaityti daugiau
Colompac gaminiai Jūsų verslo augimui!
    Siuntų pakavimas      Komentarai 0  peržiūros 642
ColomPac® produkcija - tai greito užklijavimo dėžutės, kartoniniai vokai ir kitos pakuotės siuntiniams. Šie gaminiai yra ypatingi tuo, kad yra sertifikuoti FSC®. Tai reiškia, kad gaminiai yra neutralūs klimatui, atitinka JAV saugos standartus apsaugančius nuo įsipjovimo.Mūsų turimą Colompac gaminių asortimentą sudaro:
Skaityti daugiau
Colompak dovanų dėžė bet kokiai progai
    Siuntų pakavimas      Komentarai 0  peržiūros 655
ColomPac® produkcija - tai greito užklijavimo dėžutės, kartoniniai vokai ir kitos pakuotės siuntiniams. Šie gaminiai yra ypatingi tuo, kad yra sertifikuoti FSC®. Tai reiškia, kad gaminiai yra neutralūs klimatui, atitinka JAV saugos standartus apsaugančius nuo įsipjovimo.
Skaityti daugiau