Paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią pakuotę siuntoms?
   2024-02-01 13:07:08     Siuntų pakavimas    Komentarai 0
Paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią pakuotę siuntoms?

Paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią pakuotę siuntoms?

Galbūt norite pradėti savo verslą ir kad jūsų produkciją pirkėjai gautų greitai ir efektyviai? Kad visos siuntos pasiektų klientus geriausios būklės, patikimoje pakuotėje? Pradedant savo verslą ar atidarant elektroninę parduotuvę, reikia atkreipti dėmesį į ką savo produktą pakuosite, kaip jį gabensite ir apsaugosite nuo išorės veiksnių?

Sėkmingo verslo paslaptis yra ne tik kokybiški produktai, jų patogus bei lengvas pristatymas, bet ir galimybė klientui juos grąžinti. Tam puikiai tinka ypatingai populiarūs siuntų savitarnos terminalai, kitaip dar vadinami paštomatai. Naudojimasis paštomatais yra vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų, siekiant pristatyti prekes pirkėjui, tik reikėtų žinoti kelis aspektus.
Pirmiausiai, skirtinguose paštomatuose įrengti atskiri, siuntų dydžiui pritaikyti skyreliai ir tik tinkama pakuotė užtikrins, kad prekė adresatą pasiektų saugi ir geriausios būklės. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad pakuodami savo siuntas, siuntėjai neatsižvelgia į siuntų bendrovės pateikiamus dydžių reikalavimus ir per didelės siuntos negali būti patalpinamos į paštomatus. Įvertinus siuntos dydį, svorį, trapumą, pats paprasčiausias ir patvariausias įpakavimo būdas yra kartoninė dėžutė.

Jūsų patogumui, pateikiame sąrašą paštomatų bei jiems tinkamų pakuočių išmatavimus.

Omniva paštomatais siunčiamos siuntos maksimalus svoris turi būti ne didesnis nei 30 kg. Paštomatuose yra įrengti trijų skirtingų dydžių skyreliai, į kuriuos patalpinamos atitinkamo dydžio siuntos:

S: 90 x 380 x 640 mm (minimalūs 20 x 90 x 140 mm)

M: 190 x 380 x 640 mm

L: 390 x 380 x 640 mm

DPD paštomatuose maksimalus siuntos svoris - ne didesnis nei 31,5 kg ir paštomatuose yra įrengti keturių dydžių skyreliai: 

XS: 80 x 180 x 610 mm

S: 80 x 430 x 610 mm

M: 170 x 430 x 610 mm

L: 360 x 430 x 610 mm

LP Express paštomatais siunčiamos siuntos - ne sunkesnės nei 30 kg ir paštomatuose įrengti penki skirtingi skyreliai: 

XS: 80 x 185 x 610 mm

S: 80 x 350 x 610 mm

M: 175 x 350 x 610 mm

L: 365 x 350 x 610 mm

XL: 745 x 350 x 610 mm

Taigi, supakavę prekes į kartonines dėžutes, atkreipkite dėmesį, į kurį paštomato skyrelį tilps siunta. Žinodami tikslius dėžutės ir paštomatų skyrelių matmenis sutaupysite ne tik laiko, bet ir sumažinsite išlaidas.

Kaip apsaugoti pakuotės turinį?

Norėdami užtikrinti siuntos turinio saugumą, galite naudoti specialius tūrio užpildus. Dažniausiai naudojami tūrio užpildai yra gaminami iš popieriaus drožlių arba putų polietileno. Šie užpildai ne tik pagražins jūsų supakuotą siuntą, bet ir atliks daikto apsauginę funkciją. Užpildai kartoninėse pakuotėse transportavimo metu neleidžia daiktams judėti ir taip būti apgadintiems.

Siekdami išsaugoti siuntos originalią pakuotę ir kad ant jos nebūtų daromos papildomos žymos, prekę supakuokite į papildomą dėžę, specialiai siuntiniams skirtus polietileno vokus ar tvirtus maišelius.

Svarbu, kad papildoma pakuotė būtų tvirta ir neiširtų. Siekiant efektyvaus ir visus lūkesčius pateisinančio siuntų pristatymo naudojantis siuntų savitarnos terminalais, paštomatais, gerai parinkta ir dydžių reikalavimus atitinkanti kartoninė dėžutė apsaugos jūsų supakuotus daiktus nuo išorės veiksnių bei kitų galimų pažeidimų transportavimo metu. Kartoninėse dėžėse gali būti siunčiami patys įvairiausi daiktai, nes tai viena iš universaliausių pakavimui skirtų priemonių. Ji atitinka visus siunčiamiems daiktams keliamus reikalavimus, tik turite nepamiršti pasirinkti tinkamo ir paštomatams pritaikyto dėžės dydžio. Jei nesate tikri, ar jūsų siunta tilps į paštomato skyrelį, nepamirškite pasitikrinti skirtingų bendrovių siuntų dydžio reikalavimus.

Lengvo ir sklandaus siuntimo!

Komentuoti